Dekoracyjna kula ogrodowa z wikliny

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 35,00 zł 35.00
ilość szt.
* - Pole wymagane

Opis

Wiklinowa kula ogrodowa – idealna dekoracja w idealnym kształcie

Ogród to miejsce wyjątkowe, dbamy o niego poświęcając mu dużo czasu i energii, by pięknie rozkwitał i zachwycał w każdej porze roku. Ten wysiłek i podejmowany trud daje jednak ogromne korzyści. Bliskość przyrody, codzienny z nią kontakt zapewniają poczucie spokoju, bo relaks we własnym ogrodzie to prawdziwy odpoczynek. Właśnie dlatego pielęgnujemy go, sadzimy piękne rośliny i ustawiamy ozdoby ogrodowe.
Spośród licznych dostępnych na rynku dekoracji drewniane ozdoby są wyjątkowo piękne – zachwycają dodając jednocześnie przestrzeni, w której się znajdują, ciepła zaś ich naturalny charakter harmonijnie łączy się z roślinnością, które je otacza.

Ozdoba drewniana w 100% naturalna.

Przedstawiamy Państwu piękne wiklinowe kule do ogrodu. Te w 100% naturalne dekoracje z drewna wykonane są z witek nieleczonych wierzb rosnących w zrównoważonych europejskich sadach wierzbowych. Dodatkowo nasze kule ogrodowe nie posiadają żadnych plastikowych, czy metalowych łączeń. Dzięki temu produkt nie zawiera materiałów syntetycznych.

Dekoracyjna kula w kilku średnicach

Te oryginalne wyroby z wikliny tkane są ręcznie, ściśle i z dużą dokładnością tworząc pełny, zamknięty kształt kuli, która wspaniale i subtelnie ozdobi każdy ogród, taras, a nawet balkon. Prezentowane przez nas kule ogrodowe dostępne są bowiem w aż pięciu rozmiarach od 20 do 60 centymetrów średnicy.
Kula z jednej strony symbolizuje nieustanną zmienność, tak jak zmienny jest ogród w zależności od pór roku, czy kwitnienia posadzonych w nim roślin. Z drugiej zaś jest symbolem piękna i prawidłowości, czyli wpisuje się w zachwycający i harmonijny świat przyrody. To właśnie dlatego nasza kula do ogrodu jest tak wspaniałą dekoracją i nieodłącznym elementem każdego z nich.

Parametry drewnianej kuli ogrodowej

  • Dostępne średnice: 20, 30, 40, 50 i 60 cm
  • Kolor: ciemny brąz
  • 100% natury - odporne na warunki atmosferyczne, europejska uprawa - bez tworzyw sztucznych
  • Żywotność: 5-10 lat (zależnie od lokalizacji i konserwacji). Regularna konserwacja olejem do drewna może znacznie zwiększyć odporność gałązek
  • Uwaga: Ze względu na ręczną robotę możliwe są niewielkie odchylenia kolorów lub różnice wielkości.

Dane techniczne

Forma kula
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl