Płot ogrodowy drewniany impregnowany 60x60

plot-wiklinowy-s-900.jpg
  • nowość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 36,20 zł 36.20
ilość szt.

Opis

Zastosowanie ogrodzeń z naturalnego drewna

Pośród wielości dostępnych na rynku ogrodowych dekoracji i ozdobników, warto zdecydować się na zakup drewnianej palisady, która doskonale aranżuje się z otoczeniem. Wszystko za sprawą jej całkowicie naturalnego charakteru. Wykonana z drewna zapewnia przyjemny nastrój, współgra z naturą i daje nam nieco wytchnienia. Otaczając się naturalnymi produktami, łagodzimy bowiem stres i zapewniamy sobie spokój.

Płotki odporne na warunki zewnętrzne

Drewniana palisada może nam posłużyć jako ogrodzenie warzywnika, który będzie wówczas niedostępny dla zwierząt. Jest także idealnym materiałem pozwalającym otoczyć młode drzewka. Wspomaga przy tym ich rozrost. Co ważne, została wyprodukowana z naturalnych materiałów, więc ingeruje w środowisko i jest mu przyjazna. Nie zawiera żadnych trujących, chemicznych substancji, jakie mogłyby zakłócić równowagę ekologiczną. Aby ochronić drewnianą palisadę przed niszczącym działaniem czynników atmosferycznych, wystarczy zastosować podstawowe zabiegi konserwatorskie, które trzeba regularnie ponawiać, jeśli chcemy cieszyć się palisadą przez długie lata.

Zalecane regulana konsertwacja drewnianych płotków

Żywotność takiego płotka wynosi nawet 5 do 10 lat. Jeżeli będziemy o niego należycie dbać, regularnie i starannie stosować olej do drewna na każdym elemencie, niestraszne mu będą nawet najsurowsze warunki atmosferyczne.

Parametry ogrodzenia wiklinowego

  • Kolor: ciemny brąz
  • Długość płotka: 60cm,
  • Wysokość 60cm
  • Całkowita wysokość wraz z palikiem: 80cm
  • 100% natury - odporne na warunki atmosferyczne, europejska uprawa - bez tworzyw sztucznych
  • Żywotność: 5-10 lat (zależnie od lokalizacji i konserwacji). Regularna konserwacja olejem do drewna może znacznie zwiększyć odporność gałązek i trwałości całego płotka.
  • Impregnowane paliki wykonane z drzewa bukowego około 20 cm długości, z łatwością można je wsisnąć w ziemię.
  • Uwaga: Ze względu na ręczną robotę możliwe są niewielkie odchylenia kolorów lub różnice wielkości.

Dane techniczne

Wysokość 60 cm
Forma panel
Wbijany w ziemię Tak
Długość 60 cm
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl