Panel ogrodzeniowy drewniany wiklina 40x30

Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 19,00 zł 19.00
ilość szt.

Opis

Panel ogrodzeniowy drewniany wiklinowy 40x30

Drewniany płot, to nie tylko element dekoracyjny, ale także naturalna osłona, mająca swój funkcjonalny charakter. Pośród wielości produktów wykonanych z tworzyw sztucznych, palisada wyróżnia się naturalnym drewnem, jaki jest jej głównym elementem.

Konserwacja płotków wiklinowych

Jeśli wątpimy w żywotność naturalnych produktów, a więc drewnianych bądź wiklinowych, to bardzo się mylimy, ponieważ drewniana palisada gwarantuje zachowanie swojego oryginalnego wyglądu, koloru i funkcjonalności przez co najmniej 5-10 lat. Wymaga regularnej konserwacji, lecz nie jest to proces żmudny i skomplikowany. W tym celu wykorzystuje się olej do drewna zabezpieczający wiklinowe gałązki przed niszczeniem z powodu czynników atmosferycznych.

Zastosowanie panelu ogrodzeniowego

Panel wiklinowy drewniany używany jest do bardzo wielu celów, m.in. jako płotek ochraniający warzywnik przed dostępem zwierząt, a także jako ogrodzenie wokół młodych drzewek. To także piękne rabaty i pergole, które cieszą oko swym prawdziwie naturalnym charakterem. Znajdą więc swoje zastosowanie na jednej posesji, a przy okazji są bardzo dekoracyjne i ekologiczne.

Montaż ogrodzenia wiklinowego

Starannie ociosane paliki pozwalają szybko i sprawnie umieścić płot w dowolnie wybranym przez nas miejscu.  Paliki wykonane są z twardego drewna bukowego i podobnie jak panel ogrodzeniowy są impregnowane.

Parametry wiklinowego panelu do ogrodu

  • Kolor: ciemny brąz
  • Długość płotka: 40cm,
  • Wysokość 30cm
  • Całkowita wysokość wraz z palikiem: 50cm
  • 100% natury - odporne na warunki atmosferyczne, europejska uprawa - bez tworzyw sztucznych
  • Żywotność: 5-10 lat (zależnie od lokalizacji i konserwacji). Regularna konserwacja olejem do drewna może znacznie zwiększyć odporność gałązek i trwałości całego płotka.
  • Paliki wykonane z drewna bukowego impregnowane, około 20 cm długości, z łatwością można je wsisnąć w ziemię.
  • Uwaga: Ze względu na ręczną robotę możliwe są niewielkie odchylenia kolorów lub różnice wielkości.

Dane techniczne

Wysokość 30 cm
Forma panel
Wbijany w ziemię Tak
Długość 40 cm

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl